WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ BY PORADZIĆ SOBIE ZE STRESEM PRZED WYSTĄPIENIEM PUBLICZNYM

Darmowy, 50 stronicowy EBOOK
"Od roztrzęsionej galarety po kamienny spokój. Zrozum i opanuj stres przed prezentacją!"


Zostaw, proszę poniżej Twój adres mailowy oraz Twoje imię:

Kim jestem abyś mi zaufał?

Nazywam się Robert Ważyński

Jestem autorem książki „Nie boję się mówić” wydanej przez wydawnictwo Złote Myśli. Pomagam szlifować umiejętności występowania przed publicznością.

Przez ponad 10 lat wygłosiłem grubo ponad 1000 prezentacji pracując dla jednego z wydawnictw edukacyjnych. Przez dekadę, średnio co trzy dni stawałem przed publicznością. Występowałem przed grupami od kilkunastu do stu osób. Byli to głównie nauczyciele (wymagająca widownia!) a nasze szkolenia odbywały się w pięknych salach konferencyjnych jak i w obdrapanych salkach w domach kultury a czasem nawet w stołówkach szkolnych, gdzie dobiegał zapach z kuchni…

Wcześniej, około 10 lat, pracowałem jako dziennikarz w Radiu Gdańsk i Radiu Plus oraz w Dzienniku Bałtyckim, największej regionalnej gazecie na Pomorzu.

Ponad 50 stron cennej wiedzy!

Zgadzam się z Polityką Prywatności


12 technik antystresowych

popartych badaniami naukowymi i moim ponad 10 letnim doświadczeniem z wygłoszonych +1000 prezentacji.

11 ćwiczeń

dzięki którym poczujesz się jak na zgrupowaniu kadry narodowej Mistrzów Wystąpień Publicznych. Błyskawicznie zredukujesz stres i będziesz budować pewność siebie na scenie (i w życiu).

Ciekawostki "Tajniki Prezentacji"

ujawnią Ci, w jaki sposób tworzyłem treść poradnika aby była dla Ciebie ciekawa. Korzystaj z nich aby tworzyć własne prezentacje i poradniki!