Zostań przywódcą! [video]

Czy wiesz kto to jest Seth Godin? Pewnie coś obiło Ci się o uszy a może jesteś jego fanem?
Mówiąc najkrócej, Godin to guru marketingu internetowego, autor książek z zakresu marketingu oraz popularny mówca.

„Jest twórcą pojęcia permission marketingu /marketingu relacji/. Marketing ten polega na uzyskaniu przyzwolenia/zgody klienta na otrzymywanie komunikatu marketingowego. Otrzymanie zgody jest punktem wyjścia do budowania komunikacji personalizowanej uwzględniającej osobiste preferencje, zainteresowania i potrzeby klienta” – tyle Wikipedia.

Ja chciałbym zaprezentować Ci Setha Godina jako mówcę. Poniżej masz film z zapisem jego wystąpienia na konferencji TED. Opowiada o swojej koncepcji zawartej w książce “Plemiona 2.0. Zostań internetowym przywódcą”. Zwróć uwagę jak posługuje się multimediami – jego prezentacja robi wrażenie.

Co do książki, to według Godina, nie ma znaczenia, kim jesteś — genialnym programistą, miłośnikiem starych pocztówek, smakoszem win, błyskotliwym księgowym czy literaturoznawcą. Dziś możesz zrobić coś naprawdę wielkiego — objąć przywództwo nad współpracownikami, klientami, inwestorami, wyznawcami, hobbistami lub czytelnikami. Może kieruje Tobą ambicja, empatia, chęć zbawienia świata, a może pobudki czysto finansowe. Cokolwiek daje Ci satysfakcję — możesz zrealizować swój wielki plan jeszcze dziś.

Aby uruchomić polskie napisy, kliknij w przycisk „view subititles” na odtwarzaczu i z rozwijanego menu wybierz „Chinese traditional” (żartuję!) Miłego oglądania!

Jeśli masz uwagi, podziel się nimi w komentarzu!

Share on Facebook
Robert WarzyńskiO autorze: Robert Ważyński jest autorem książki "Nie boję się mówić" wydanej przez Wydawnictwo Złote Myśli, Jego flagowym przedsięwzięciem jest internetowy kurs "Tajna Księga Mówców" dostępny na platformie interkursy.pl. Na co dzień Robert wyżywa się literacko i filmowo na swoim blogu Tajniki Prezentacji i na YT.

Wpis Ci się podobał?

Świeżutkie artykuły i filmy na temat prezentacji i rozwoju osobistego wprost na Twoją skrzynkę!

5 komentarzy

Zostaw komentarz

Imię:

Strona www:

Treść komentarza: